Zakończyła się edycja Polsko-Ukraińskiego Konkursu Fizycznego Lwiątko 2010.
Wyróżnienia w konkursie uzyskali następujący uczniowie:
Lp. Nazwisko Imię Klasa Wynik Tytuł Miejsce w Polsce:
1. Urbańczyk Piotr 1d 117,25 kaon 9
2. Ciura Piotr 1d 104,50 kaon 35
3. Kostorz Wawarzyniec 1d 101,00 kaon 43
4. Lebek Konrad 1c4 88,25 taon 148
5. Szczęsny Paweł 1c2 84,25 taon 217
6. Kałuża Marcin 1c3 83,00 taon 248
7. Szluzy Michał 1c1 82,75 taon 252
8. Szulc Michał 1c3 81,25 taon 282
9. Kurka Marcin 1d 81,00 taon 295
10. Spytkowski Krzysztof 1d 75,50 taon 483
11. Ciołczyk Michał 1d 75,00 taon 497
12. Smołka Tomasz 2d 92,50 taon 27
13. Białożyt Adam 2d 76,00 taon 103
14. Banasik Wacław 3d 119,75 kaon 5
15. Kałuski Wojciech 3d 118,75 kaon 6
16. Migas Michel 3d 97,50 taon 33
17. Chyrowicz Michał 3d 82,50 taon 110
Do udziału w konkursie zgłosili się następujący uczniowie:
Lp. Nazwisko Imię Klasa Wynik
1. Szluzy Michał 1c1 82,75
2. Mafa Oskar 1c1 74,25
3. Dziedzic Paweł 1c1 29,25
4. Sosnowski Michał 1c1 -
5. Szczęsny Paweł 1c2 84,25
6. Rawicki Jakub 1c2 67,25
7. Michno Aleksander 1c2 63,25
8. Korda Dominik 1c2 59,00
9. Zelik Grzegorz 1c2 56,50
10. Bulkowska Pamela 1c2 54,50
11. Piaścik Paweł 1c2 51,25
12. Gwoździk Szymon 1c2 -
13. Kałuża Marcin 1c3 83,00
14. Szulc Michał 1c3 81,25
15. Matter Piotr 1c3 -
16. Lebek Konrad 1c4 88,25
17. Buchalik Ryszard 1c4 67,50
18. Mulka Michał 1c4 64,00
19. Świątkowski Tomasz 1c4 55,75
20. Turula Paweł 1c4 -
21. Kurowski Karzysztof 1c4 -
22. Górski Jakub 1c4 -
23. Urbańczyk Piotr 1d 117,25
24. Ciura Piotr 1d 104,50
25. Kostorz Wawrzyniec 1d 101,00
26. Kurka Marcin 1d 81,00
27. Spytkowski Krzysztof 1d 75,50
28. Ciołczyk Michał 1d 75,00
29. Kumor Tomek 1d 71,50
30. Choroba Beata 1d 64,75
31. Bałys Igor 1d 61,25
32. Ogórek Maciej 1d 58,00
33. Sobel Paweł 1d 40,50
34. Stangret Barbara 1d -
35. Lipiński Maciej 2c1 65,50
36. Górecki Dominik 2c1 55,50
37. Kasprowski Krzysztof 2c1 53,50
38. Palka Krzysztof 2c1 39,00
39. Szyszkowska Agnieszka 2c1 -
40. Szolczewski Paweł 2c1 -
41. Dyjas Łukasz 2c2 70,00
42. Misiek Michał 2c2 61,50
43. Żak Karol 2c2 57,50
44. Golonka Marek 2c2 57,00
45. Rydzek Sabina 2c2 55,25
46. Paruzel Łukasz 2c2 51,00
47. Woźniak Tomasz 2c2 42,50
48. Nowak Przemysław 2c3 50,50
49. Mazur Aleksander 2c3 46,25
50. Górecki Mateusz 2c3 43,75
51. Gajos Martyna 2c3 34,25
52. Domogała Krzysztof 2c3 31,75
53. Smołka Tomasz 2d 92,50
54. Białożyt Adam 2d 76,00
55. Resiak Jan 2d 66,25
56. Wegehaupt Jan 2d 63,75
57. Stangrecki Łukasz 2d 56,25
58. Ścierski Mateusz 2d 51,00
59. Ćmok Michał 2d 50,00
60. Wybraniec Anna 2d 49,75
61. Bojdak Maciej 2d 49,50
62. Więckowski Mateusz 2d 48,25
63. Partyka Michał 2d 47,25
64. Fulara Marek 2d 46,50
65. Sowiński Marcin 2d 41,25
66. Książek Aleksander 2d 40,25
67. Skwara Maria 2d 37,75
68. Cyroń Wojciech 2d 37,25
69. Standziak Marcin 2d 34,50
70. Tobiasz Monika 2d 30,00
71. Tatara Michał 2d 29,75
72. Sołtysik Tomasz 2d -
73. Barcik Jan 2d -
74. Dąbrowski Michał 3c1 35,25
75. Palka Jarosław 3c1 32,00
76. Pryc Maciej 3c1 -
77. Makowski Marek 3c1 -
78. Jeziorowski Paweł 3c1 -
79. Solak Łukasz 3c2 65,75
80. Pawlak Sonia 3c2 58,25
81. Lebiedzki Mateusz 3c2 46,25
82. Korus Krzysztof 3c2 28,50
83. Banasik Wacław 3d 119,75
84. Kałuski Wojciech 3d 118,75
85. Migas Michel 3d 97,50
86. Chyrowicz Michał 3d 82,50
87. Sadek Mikołaj 3d 60,00
88. Litewka Paweł 3d -